ملی کالا محصولات ایرانی سایتی برای نیازمندیهاودانستنیهای روز

زیاده‌روی درخوردن فلفل باعث ایجاد ناراحتی معده میکند زیاده‌روی درخوردن فلفل باعث ایجاد ناراحتی معده میکند
^Back To Top

مضرات فلفل سیاه

مضرات فلفل سیاه

همان طور شده که  تندی ادویه هایی مانند فلفل به بهبود سلامت کمک کرده ولی برای همه افراد مناسب نبوده و ناسازگار میباشد و در غذای کودکان، مادران شیرده یا باردار و … نباید از  فلفل استفاده شود همچنین اگر فردی به مصرف غذاهای تند عادت نداشته باشد و یک وعده غذای  تند مصرف کنند نیز احتمال بروز واکنش های آلرژیک در انها زیاد است.

 زیاده‌روی در خوردن فلفل سبب ایجاد افزایش ترشحات معده شده و اسراف در خوردن فلفل باعث تاریکی چشم شده و کسانی که ناراحتی معده دارند در خوردن آن افراط ننمایند.

فلفل سیاه بر روی سلول های عصبی بخصوص عصب گوش ( شنوائی و تعادل) اثر مخربی  داشته و برای همین مصرف مداوم و افراطی آن توصیه نشده و افرادی که دچار ناراحتی های گوش مثل کم شنوائی و … هستند در مصرف آن احتیاط نمایند و مصرف زیاد فلفل برای بیماری‌های دستگاه گوارش، مجاری ادرار، سل، بواسیر، سودا، کلیه، جگر و افرادی که کم‌خونی دارند مفید نیست

افرادی که ورم پروستات دارند در خوردن فلفل زیاده‌روی ننمایند و همچنین افرادی که تصلب شرائین دارند و سکته مغزی کرده‌اند نباید این گیاه دارویی را زیاد استفاده کنند.

بیماران سوزاک و سیفیلیس و کسانی که ناراحتی مجاری ادرار دارند از خوردن فلفل سیاه خودداری نمایند ، زنان حامله‌ای که عفونت مجاری ادرار دارند از خوردن فلفل سیاه خودداری نمایند

مصرف فلفل سیاه در کسانی که معده‌ حساسی دارند سبب تحریک آن شده و توجه داشته باشید اگر از زخم معده رنج می‌برید نباید فلفل به خصوص فلفل سیاه مصرف کنید.

زیاده روى در خوردن این ادویه پرمصرف افزایش ترشحات معدى بوده و به همین جهت است که مبتلایان به ناراحتى هاى معده  نباید در خوردن من افراط کنند و استفاده از مقدار کم من براى آنها هم مفید بوده .

زیاده‌روی در خوردن فلفل سبب ایجاد افزایش ترشحات معده شده و اسراف در خوردن فلفل باعث تاریکی چشم می‌شود.

فلفل سیاه  بر روی سلولهای عصبی بخصوص عصب گوش ( شنوائی و تعادل) اثر مخرب داشته و برای همین مصرف مداوم و افراطی آن توصیه نمیشود و مخصوصا کسانی که دچار ناراحتی های گوش مثل کم شنوائی و … هستند در مصرف آن احتیاط کنند.

بیماران سوزاک و سیفیلیس و کسانی که ناراحتی مجاری ادرار دارند از خوردن فلفل سیاه خودداری نمایند.

منبع ملی کالا

خواص فلفل سیاه

کشت فلفل سیاه

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

Copyright © 2015. ملی کالا  Rights Reserved.