^Back To Top

تلگرام ملی کالا

تلگرام ملی کالا

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نمایشگاه کتابی بوده که در میانهٔ اردیبهشت هر سال در پایتخت برگزار می‌شود. این نمایشگاه، یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی در ایران میباشد و نخستین دورهٔ نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال ۱۳۶۶ در نمایشگاه بین‌المللی تهران (در انتهای بزرگراه چمران) برپا شد و تا سال ۱۳۸۵ برگزاری آن در همین مکان ادامه پیداکرده. امّا از سال ۱۳۸۶ نمایشگاه کتاب در مصلای امام خمینی (ره) تهران (در محله عباس‌آباد) برگزار گردید و در سال ۱۳۹۵ (بیست و نهمین دوره) محل برگزاری به مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در جنوب شهر تهران تغییر پیدا و سی‌امین دوره نمایشگاه کتاب در سال ۱۳۹۶ در نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شد اما در سال ۱۳۹۷ نمایشگاه کتاب دومرتبه به مصلای امام خمینی تغییر مکان یافت و دوباره مشکلات ترافیکی و کمبود امکانات را رقم زد

تا سال 97 سی ویکمین دوره نمایشگاه کتاب برقرار شده  ودر نمایشگاه با مراجعه به سایت نمایشگاه، www.tibf.ir از موقعیت سالن های نمایشگاه مطلع  و مقصد خود را تعیین نمایید.

روزهای پنجشنبه و جمعه را برای بازدید روزهای شلوغی میباشد وسعی کنید درساعات اولیه روز از نمایشگاه بازدید کنید.

 در محوطه نمایشگاه و در تمام سالن‌ها، میزها و غرفه‌هایی تحت عنوان اطلاع رسانی رایانه ­ای وجود دارد که می‌توانید با مراجعه به آنها کتاب و ناشر مورد نظر خود را پیدا نماییدواگر قصد بازدید چند ساعته از نمایشگاه را دارید همراه باخود خوراکی های مختصر و سبک بیاورید.اگر قصد دارید وقت زیادی را درسالن های نمایشگاه سپری کنید، بهتر است کودکان را با خود همراه نکنید زیرا سبب خستگی و بی حوصلگی انان شده.باجه های پست در محوطه نمایشگاه کتاب‌های شما را بسته‌بندی کرده و به آدرس مورد نظرتان در سراسر کشور ارسال می‌کند.

آدرس نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران: خيابان شهيد دكتر بهشتی، روبروی خيابان ميرعماد ، نمایشگاه مصلی امام خمینی تهران

دسترسی به نمایشگاه کتاب

برای رفتن به نمایشگاه از دو خط ۱ و۳ مترو، در ۲ ایستگاه مصلی و شهید بهشتی استفاده و همچنین پایانه‌های حمل‌ونقل اتوبوسرانی و تاکسیرانی در محوطه مصلی به مقصد میدان‌های اصلی شهر و بلعکس وجود دارد و در ایام نمایشگاه ۸ پارکینگ مصلی به اهالی صنعت نشر و بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب خدمات‌رسانی می‌کنند.

در زمان برگزاری نمایشگاه کتاب، ورودی های ایستگاه‌های متروی مصلی و شهید بهشتی و ورودی‌های شماره یک در خیابان شهید بهشتی و شماره۱۲ در تقاطع خیابان شهید قنبرزاده و خیابان خرمشهر،وجود دارد

برای رفتن به نمایشگاه از سمت جنوب:میتوان از اتوبان های شهید تندگویان یا شهید چراغی، وارد اتوبان نواب شده و تا رسیدن به بزرگراه حکیم، آن را ادامه دهید. سپس وارد اتوبان حکیم شرق شده و پس از گذر از تونل رسالت به مصلی می رسید.

از سمت غرب: از میدان آزادی وارد اتوبان جناح شده و پس از رسیدن به بزرگراه حکیم، به سمت حکیم شرق حرکت کنید. پس از طی بزرگ‌راه حکیم و گذر از تونل رسالت به مصلی تهران رسیده

از سمت شرق تهران:چنان چه از هر یک از مناطق مختلف شرق تهران، خود را به بزرگراه رسالت برسانید، با پیمودن طول این بزرگ‌راه و در انتهای غربی آن، به مصلی خواهید رسید.

ملی کالا

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

Copyright © 2015. melikala  Rights Reserved.