^Back To Top

تلگرام ملی کالا

تلگرام ملی کالا

TAB_TITLE 1

TAB_TEXT

TAB_TITLE 2

TAB_TEXT

 

پل طبیعت

پل طبیعت پلی سه طبقه پیاده رو و غیرخودرویی میباشد  که در عباس آباد تهران قرار دارد. این پل که از نمادهای شهر تهران است. از عرض بزرگراه مدرس می گذرد و بوستان طالقانی در شرق وبوستان آب و آتش در غرب را به هم متصل نموده و معمار و طراح این پل لیلا عراقیان می باشد و درطول پل فضاهایی برای فعالیت های فرهنگی، تفریحی و گردشگری تدارک دیده که برای مثال می توان به کافی شاپ، رستوران، کافه گالری و همچنین فضای سبز کار گردیده در پل اشاره کرد که در کنار انحنای بدنه مناظر زیبایی را ایجاد نموده است این طبیعت تهران  پلی بوده که 3 طبقه پیاده رو و غیرخودرویی است که در عباس آباد تهران قرار دارد و

معمار و طراح این پل لیلا عراقیان و علیرضا بهزادی/ گروه «سازه‌های پارچه‌ای دیبا» بوده.  

 

 کار تحقیقاتی این پل در سال ۱۳۸۸ شروع شد و در ۲۰ مهر سال ۱۳۹۳ نیز به بهره‌برداری رسید.این پل زیبا گونه ای طراحی شده است که فضا و امکاناتی را برای گذراندن ساعاتی خوش و متفاوت در قلب کلان شهر تهران فراهم می کند و همچنین پل طبیعت به عنوان یکی از نمادهای شهر تهران شناخته می شود.

نام این پل به عنوان سازه ای منحصر به فرد، بارها در سطح جهانی مطرح شده و جایزه هایی را نیز به خود اختصاص داده است. این سازه با مساحت ۷۰۰ متر مربعی خود خاطرات خوشی را در ارتفاع ۴۰ متری از سطح زمین به شما هدیه خواهد داد و پل طبیعت از نظر معماری و گردشگری دارای ارزش بسیار زیادی داشته و هر روز مردم زیادی از آن دیدن می‌کنند. بازدید از این پل هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب امکان‌پذیر بوده

این پل در نقطه‌ای قرار دارد که بخش های زیر را می توان از بالای آن مشاهده نمود:

تمامی شاهراه‌های تهران همچون بزرگراه مدرس، همت، حقانی و رسالت و    دامنه جنوبی رشته کوه البرز و کوه دماوند

منظره زیبای جنگلی بوستان طالقانی، برج های آتش بوستان حضرت ابراهیم (ع)، فانوس دریایی بوستان بنادر و گنبد میناوهمچنین سومین پرچم بزرگ جهان که در بوستان طالقانی به اهتزاز درآمده است.

ادرس پل طبیعت

برای رفتن به پل طبیعت همچنین میتوانید  از مترو استفاده و در ایستگاه شهید حقانی واقع در خط یک مترو از مترو پیاده و بعد از خروج از ایستگاه به سمت پارک طالقانی رفته و از پیاده راه چوبی و زیبای آن خود را به پل طبیعت رسانده. همچنین اگر با ماشین شخصی قصد رفتن به پل طبیعت را دارید می‌توانید از بزرگراه شهید حقانی غرب وارد خروجی ایستگاه مترو شده و در پارکینگ بزرگ آن خودروی خود را پارک کنید و به پل طبیعت رفته و یا در خیابان جردن (نلسون ماندلا) به سمت شمال بروید و بعد از خروجی بزرگراه همت خودروی خود را پارک کرده و از ورودی پارک آب و آتش در خیابان شهیدی به سمت پل طبیعت بروید.

ملی کالا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

Copyright © 2015. melikala  Rights Reserved.