^Back To Top

تلگرام ملی کالا

تلگرام ملی کالا

آبشار گز صاف سربند یکی دیگر از آبشارهای استان مرکزی بشمار امده که با واقع شدن در جاده سد کمال صالح به یکی از آبشارهای فصلی این استان تبدیل شده که سد کمال صالح یکی از سدهای ایران است که در ۴۵ کیلومتری جنوب شازند در استان مرکزی و در شهرستان شازند واقع شده‌است. سد کمال صالح در شهرستان شازند قرار دارد که به لحاظ بارندگی سالانه یکی از مناطق بسیار پرآب استان مرکزی محسوب می‌شود.

 

 این آبشار که در فصول پر بارش سال و فصل بهار یکی از زیباترین نقاط دیدنی استان مرکزی را رقم واین ابشار طبیعی یکی دیگر از آبشارهای استان مرکزی است که با واقع شدن در جاده سد کمال صالح به یکی از آبشارهای فصلی این استان تبدیل شده است. این آبشار که در فصول پر بارش سال و فصل بهار یکی از زیباترین نقاط دیدنی استان مرکزی را رقم می زند با قرار گرفتن در تنگه ای سنگی و  در فاصله کمی با دریاچه نقطه ای زیبا برای گردشگران نوروزی بشمار می آید.

آبشارها به عنوان نماد پاکی و زیبایی بر روی زمین نشانی خوبی از آرامش و زیبایی هستند که دیدن از نزدیک این زیبایی و موهبت الهی می تواند چشم و دل هر فردی را نسبت به عظمت خداوند بیش از گذشته صیقل دهد که آبشار گز صاف سربند مرکزی جزیی از این ابشارهابحساب می اید

ادرس آبشار گز صاف سربند

ایران –استان مرکزی-شهرستان شازند

ملی کالا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

Copyright © 2015. melikala  Rights Reserved.