ملی کالا محصولات ایرانی سایتی برای نیازمندیهاودانستنیهای روز

مرغ دله باشکوه مرغ دله باشکوه
^Back To Top

تلگرام ملی کالا

تلگرام ملی کالا

مرغ دله باشکوه  Fregata magnificens نام علمی Fregata magnificensنام یک گونه از سرده نام یک سرده از راسته سقامرغ سانان است باشکوه یک ساحل از خانواده Fregatidae frigatebird است. با طول 89 تا 114 سانتیمتر (35-45 اینچ) و عرض بالهای 2.17-2.44 متر (7.1-8.0 فوت) بزرگترین گونه frigatebird است.

 

در آبهای گرمسیری و نیمه گرمسیری خارج رخ می دهد. مرغان دله مرغ سقاهای گرمسیری هستند که بال بلند و منقار قلاب سان دارند و طعمه مرغان دیگر را می ربایند. این پرندگان در مناطق گرمسیری و در اقیانوس نیمه گرمسیری یافت می شود. این نوع پرندگان دارای پرهای عمدتاً سیاه، منقار بلند و عمیقی هستند. نوع ماده این جانور دارای شکم زیری سفید و نوع نر این جانور دارای کیسه قرمز توپ مانندی می باشد، که در فصل تولید مثل با باد کردن این کیسه باعث جذب کرد همنوع ماده خود می شود.

بال های این پرنده تیز است و تا بیش از ۲٫۳ متر (۷٫۵ پا)، بزرگترین بال را با این جثه در پرندگان را دارد. این پرندگان روزها قادر به اوج گرفتن در جریان باد هستند، آن ها بیشتر زمان خود را در روز برای شکار غذا سپری می کنند، و شب ها را در بالای درختان یا بر روی صخره ها به استراحت می پردازند. طعمه اصلی آن ها ماهی و مرکبات می باشد، و گاهی نیز در آب ها به شکار جانداران بزرگ تری مانند ماهی تن دست می زنندملی کالا.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

Copyright © 2015. ملی کالا  Rights Reserved.