ملی کالا محصولات ایرانی سایتی برای نیازمندیهاودانستنیهای روز

عسل طبیعی تهیه شده در کوهستان دنا کهگیلویه و بویراحمد عسل طبیعی تهیه شده در کوهستان دنا کهگیلویه و بویراحمد
^Back To Top


Warning: getimagesize(http://www.negahmedia.ir/assets/uploads/pic/76782/1.jpg): failed to open stream: Connection timed out in /home3/melikala/public_html/plugins/content/smartresizer/smartresizer.php on line 606

 عسل طبیعی با بهترین کیفیت

دليل كيفيت بالاي عسل طبيعي آن است كه به طور كامل حاصل عصاره شهد گل‌هاي طبيعي و فرآوري زنبور بوده است. عسل مصنوعي كيفيتي بسيار كمتر دارد، زيرا يا با كمك زنبور ساخته شده، يا كاملا بدون كمك زنبور كه در اين صورت فقط حاصل فعاليت و فرآوري بشر است. هر دو روش اخير در دسته عسل‌هاي تقلبي جامي‌گيرد. در عسل‌هاي تقلبي فرآوري شده با كمك زنبور معمولا آب و شكر به تغذيه زنبورها افزوده مي‌شود و واضح است كه چنين تغذيه‌اي صددرصد حاصل شهد گل‌ها نيست. عسل‌هاي تقلبي فرآورده شده بدون دخالت زنبور نيز از مواد گلوكزي مثل شربت قند يا مواد نشاسته‌اي، يا شيره ميوه‌هايي همچون خرما و توت يا تركيبي بين آنها به دست مي‌آيد بنابراين، هر چه عصاره شهد گل‌هاي طبيعي و فعاليت طبيعي زنبور در تهيه عسل كمتر يا هيچ باشد، عسل به دست آمده مصنوعي‌تر و صنعتي‌تر بوده، خاصيت عسل طبيعي را نداشته و تقلبي محسوب مي‌شود.

 

رای تهیه و فرآوری هر کیلوگرم عسل طبیعی، زنبور‌عسل حدودا باید 120 تا 150 هزار بار شهد جابه‌جا کند و از 10 میلیون گل، شهد برداشته و مسافتی برابر هفت مرتبه چرخش به دور کره زمین بپیماید.

عسل طبیعی تنها ماده‌ای غذایی است که هرگز فاسد نمی‌شود و نیرومندترین و خطرناک‌ ترین میکروب‌ ها را در کمتر از 48 ساعت نابود می‌کند، به همین دلیل بهترین آنتی‌بیوتیک خوراکی طبیعی است که هیچ آسیبی به بدن نمی‌رساند.

برخی افراد از روی میزان رطوبت عسل به وسیله برگرداندن شیشه عسل و سرعت بالا و پایین رفتن حباب‌های داخل شیشه یا به وسیله میزان کش آمدن عسل، نحوه پخش شدن قطره عسل روی کاغذ کاهی، نحوه سوختن عسل روی شعله در مورد طبیعی بودن یا نبودن عسل قضاوت می‌کنند که هیچ‌کدام از این روش‌ها دقیق و مطمئن نیست.

یکی از روش‌های برای شناخت عسل خوب، این است که آن را داخل یک لیوان آب سرد بریزید و اگر قطره‌های عسل حل نشدند و ته لیوان ته‌نشین شدند، عسل اصل است، اما اگر عسل در آب حل و ذرات آن به صورت رشته‌هایی در آب ناپدید شدند، احتمال اینکه آن عسل تقلبی باشد، بیشتر است. اما باید در نظر داشت که بهترین راه تشخیص خلوص عسل تنها و تنها آزمایشگاه است که عسل را آزمایش و میزان قند های مختلف آن را اندازه گیری کند اما عسلهایی که در سایت melikala.com به مشتریان عرضه می شود در خلوص آن دقت لازم شده و در آزمایشگاه های معتبر درصد خلوص آن مشخص شده است و به خریداران این تضمین را می دهد که در عسل ارایه شده بیشترین درصد خلوص موجود می باشد .

برای خرید با این شماره تماس بگیرید: 09336867668

قیمت هر کیلو عسل 75000 تومان

نظرات  

0 # دختر شیرازی 1394-09-14 18:45
یایام یاممممم عسللللللللللللللل
پاسخ
+1 # فرزین 1394-09-17 14:46
من کلا تقریبا صبحانه هر روز گردو با عسل میخورم.زیاد هم مریض نمیشم سلامت هستم
پاسخ
0 # ساحل 1394-09-17 14:48
دوستان عسل درواقع یک داروخانه کامل داخل خونس اما اگه عسل رو جای مطمین بخرید
پاسخ
0 # M.... 1394-09-17 14:49
من با نظر ساحل خانم درمورد توصیفش از عسل کاملا موافقم
پاسخ

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

Copyright © 2015. ملی کالا  Rights Reserved.